Webová kamera v Šošůvce

Novinky

14. 06. 2017Obnova projektu

Zdravím návštěvníky po dlouhé době! Webová kamera je zpět a přináší řadu zajímavostí a novinek!


Jak jste si již mohli všimnout, web má nový, velmi zjednodušený vzhled přizpůsobený vzhledu blogu. Kamera funguje také ve zjednodušeném režimu. Do obrázku již nevkládá data. Data ve formátu [ Šošůvka, Příhon | datum | teplota ] jsou nyní dodávána až na webu.

I snímání obrázků prošlo změnou. Kamera je už jen jedna; Příhon s pohledem na Sloup. Obrázek se nyní ale aktualizuje každých pár sekund. Dříve to bylo po minutě. Celé řešení je mnohem úspornější i při velikosti obrázku 1000×573 px a přizpůsobování světelnosti kamery je nyní mnohem plynulejší a ochotnější. Na stabilitě celého systému se pracuje. :)

Snímkování po hodině zůstalo zachováno, ale je přímo propojeno se snímkovou databází bit.9e.cz, která obsahuje přes 20 tisíc snímků za celé 4 roky provozu.

Máte-li jakékoli námitky, problémy nebo nápady a připomínky, neváhejte se mi ozvat na email ZatnaktelCZ@gmail.com. Budu moc rád!

Více zajímavostí na hlavní straně.

Webová kamera v Šošůvce

© Zdeněk Strakerle 2013 - 2020

Aktuální status kamery

Zajímavé odkazy
Webcams.cz, Webcams.travel, Foreca.cz, Meteo Vysočany

Kamera je umístěna a nastavena tak, aby nesnímala žádné soukromé pozemky, ani možný pohyb osob. Proto nebude porušeno ničí soukromí. Snímky jsou zaznamenávané každou hodinu a zůstávají veřejně přístupné na adrese webcam.zatnaktel.cz/?p=zpatky na dobu neurčitou.