Webová kamera v Šošůvce

Novinky

22. 07. 2015Kamera Oblačnost SNAD již definitivně běží!

Třikrát hurá!
Samozřejmě nemůžu říct, že je to definitivní, ale kamera snímající mráčky na jiho-východě včera večer a dnes celý den fotila a fotila bezchybně. Díky tomu jsem vytvořil časosběrné video tvorby drobné oblačnosti, která se ale rychle rozpouštěla a díky tomu se nedá říct, že by bylo dnes nějak razantně oblačné počasí. No však posuďte sami. :)Kamera prozatím běží (samozřejmě mimo noc). Ráno měla ještě spoustu problémů s přizpůsobováním se světlu, tento problém jsem ale vyřešil a tak doufám, že zítřejší ráno bude už zaznamenané hezky.
V současné době ukládám do kontrtolní zálohy minutu po minutě od aktivace ráno až po deaktivaci večer, abych zjistil, jak se bude kamera vypořádávat s nástupem světla. A ze snímků poté vznikají tato zajímavá časosběrná videa. Třeba mě to chytne a vymyslím, jak by WCS mohla tato videa vytvářet automaticky. :) Ale to vše zase někdy jindy.

Více zajímavostí na hlavní straně.

Webová kamera v Šošůvce

© Zdeněk Strakerle 2013 - 2020

Aktuální status kamery

Zajímavé odkazy
Webcams.cz, Webcams.travel, Foreca.cz, Meteo Vysočany

Kamera je umístěna a nastavena tak, aby nesnímala žádné soukromé pozemky, ani možný pohyb osob. Proto nebude porušeno ničí soukromí. Snímky jsou zaznamenávané každou hodinu a zůstávají veřejně přístupné na adrese webcam.zatnaktel.cz/?p=zpatky na dobu neurčitou.